Café

Stoleček k přípravě filtrované kávy

Přijďte objevit bohatou chuť filtrované kávy a domácích desertů, které pro Vás s láskou čerstvé připravujeme a pečeme. V naší útulné nekuřácké kavárně si můžete také vychutnat espresso, capuccino, latte, kvalitní čaje, chutné víno… Přijďte posedět v tvůrčí atmosféře tradičních řemesel. K dispozici je Wi-Fi a zahrádka. Teplé nápoje Vám rádi připravíme sebou. Těšíme se na Vás.

Kávu na espresso a nápoje na jeho bázi pro nás praží Petr Frolík z Borohrádku (www.frolikovakava.cz). Jedná se o 100% arabicu, směs 4 zrn ze střední a jižní Ameriky, která vyniká nižší kyselostí a příjemnou čokoládovou dochutí.
Kávy k přípravě na filtr si vybíráme z produkce menších českých pražíren (Nordbeans, Rusty nails). Jelikož jde o výběrové kávy, které jsou vždy limitovanými edicemi, často se nám v nabídce střídají. Můžete tak ochutnat při každé návštěvě něco nového.

V naší kavárně pravidelně hrajeme Chytrý Kvíz – nejlepší zábava k večernímu posezení s přáteli. Nejlepší týmy soutěže, při které se dozvíte plno zajímavých věcí, vyhrávají odměnu! Více informací na stránkách Chytrý Kvíz, registrace družstev ke hře na http://fb.com/cafedilna)